Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konfrontace: zde je místo pro Vaše připomínky, co nepatří na diskusi. Do kolonky Jméno: napište prosím nick používaný na diskusi. Co bylo v minulém měsíci najdete v  NO NAME Old.

Máte co říci k tématu MEGACOLONU? Prosím ZDE !!!

KONEČNĚ STEJNÁ ŠANCE PRO VŠECHNY (POTKANBABA, 04. 06. 2006 18:20)

Jsem velice ráda, že konečně je někde prostor jak pro stížnosti tak i na obhajobu těch, kteří mají dojem, že jsou neprávem pomlouváni. Každý zde může svobodně napsat své řádky, ostatní své zkušenosti s danými hříšníky...lze zde řešit co je pomluva a co je naopak opodstatněný. Pokud se najde více lidí, kteří podpoří jedno z tvrzení a tím se postaví za to, kdo je skutečně ten špatný, pak bude možno jméno hříšníka zapsat na pomyslnou černou listinu....stránku, na kterou zde bude odkaz a tam bude jako varování pro všechny, kdo mají skutečně zájem na dobrém chovu a dobrých majitelých pro své odchovy.
Doporučuji též pak černou listinu nechat k nahlédnutí na webech všech registrovaných chovných stanic.....je to důkaz, že nejsem jako stanice známá špatným stavem svých odchovů, stejně jako snadné nahlednutí všem na koho si dát pozor při prodeji mimi.
*************************************************

Kandidáti na Černou listinu                         Černá listina nejen od Mix

*************************************************
Varovný dopis z loňského roku čtěte zde. Lucie Pivoňková chtěla potkany i ode mne - kdo máte čas a náladu, přečtěte si mailovou debatu (už kolovala na schůzi).
12.1.2007 Želvo želvo

Obrazek Posvítíme si na Vás Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář